Ліжка

У підрозділі представлені ліжка для комплектації спальні у будь-якій стилістиці дизайну. Основу ліжка виконують із натуральних дерев’яних планок (ламелів), що мають певну жорсткість, пластичність для збереження ортопедичних властивостей. Кількість та відстань ламелей визначає термін служби ліжка та навантаження. Також основу виготовляють з листового матеріалу або у вигляді сітки панцирної, або рейкового типу з металу.
Перед тим як ліжка купити в Прилуках, необхідно знати деякі їх особливості. Весь модельний ряд класифікують за розмірами (кількістю спальних місць). Так, полуторні або односпальні ліжка призначені для однієї людини, а для сну і комфортного відпочинку двох підійдуть двоспальні ліжка (подвійні). ніжки.
На ліжку ціна варіюється в залежності основних параметрів і відмінних характеристик. За функціональними особливостями ліжка можуть бути з ящиками (приставні, внутрішні, що висуваються, з підйомним механізмом), без місць зберігання білизни, з підсвічуванням, захисними бортиками, балдахінами або з дзеркальними вставками. Підголів’я ліжок розрізняють за типом з’єднання та висотою, цілісністю полотна та жорсткості, геометричними формами та декором. Дерев’яні ліжка вважаються міцними, надійними, екологічно чистими.

У нас ви можете купити ліжко, замовити виготовлення ліжка під Ваш стиль, інтер’єр.

У такому житлі завжди зручно і приємно жити.

Порадуйте себе – це у Ваших руках.
Ми вміємо працювати з деревом. Саме дерево – ідеальний матеріал для ліжка.
Купити ліжко, Прилуках під Ваш інтер’єр
Купити ліжко можливо багато де. Саме у нас ви купуєте якісні дерев’яні меблі під Ваш інтер’єр.
І головне – ми робимо попередній проект з візуалізацією. Тому не доведеться купувати меблі, які не бачите ще.