Пластик

 • Ламіновані пластики «Pelilam» Турция

 • Пластикі високого тиску HPL-ARPA

  Декоративний паперово-шаровий пластик високого тиску один з найміцніших і універсальних облицювальних матеріалів. Цей продукт застосовується у різноманітних виробництвах, таких як виробництво меблів, торговельного обладнання, при обробці стін, підлог, перегородок, стель, фасадів інших поверхонь. Сучасний та протиалергічний матеріал який поєднує в собі красу та міцність, практичність та гігієну. Пластик має підвищену стійкість до стирання за рахунок чого ідеально підходить для щоденного використання, відповідає міжнародним стандартам, у тому числі сертифікований EN 438, виробляється в Бразилії на Indústria де Laminados Ltda

Компанія ASD заснована в 1991 році і займає лідируючі позиції з виробництва пластикових hpl в Туреччині.

 • Пластик Gentas

 • Пластик Resopal

   

  Resopal – німецька компанія з виробництва пластикових hpl. Поєднує в собі німецьке якість із оригінальними дизайнерськими рішеннями. Єдина компанія, яка виробляє пластик з глянцевим декором на матовому фоні. Єдина хто робить пластик з текстурою дерева і при цьому повторюється фактура. Товщина пластику від 0,8 до 1 мм. Формат листа 3000 на 1300 мм.

 • ПластикDuropal 

  Німецький виробник пластиков Duropal об’єднав у своїх колекціях пластиків строгість каменю, теплоту та затишок дерева, дизайнерські розробки та практичність. Формат листа 4100 на 1300 мм. Товщина пластику 0,8-0,9 мм.

 • Пластик Dekodur

  Компанія DEKODUR є одним із провідних світових виробників металів на ламінаті. Одним із домінуючих модних напрямків у сучасному понятті дизайну є стиль «technо», заснований на підборі «технічних» і «холодних» елементів композиції. Метал та скло, а також сучасне освітлення створюють новий канон дизайну, а також інтер’єру та дизайну меблів.

  Метал на ламінаті – це особливий вид декоративних ламінатів високого тиску, в яких папір замінений на тонкий шар металу. Пропонується у вигляді листів розмірами 2440 х 1220 мм.