Матеріали

Використовувані комплектуючі:

Про компанію Blum.

Високоякісна фурнітура для сучасних меблів

Blum відомий як інноваційне сімейне підприємство з представництвами в усьому світі. За це його й цінують. Нас надихає фурнітура для меблів. Наші вироби підвищують комфорт використання меблів у всіх житлових приміщеннях та перетворюють відкривання та закривання шаф на справжнє задоволення. Насамперед на кухні. Ми доповнюємо наші вироби різноманітними сервісами. Ми прагнемо бути для Вас надійним та перспективним партнером.

Численні інновації та невичерпне джерело ідей — запорука успіху компанії Hettich для вдосконалення продукції та втілення сучасних та багатофункціональних рішень для меблів.

Наша техніка для меблів робить значний внесок у розвиток меблевої промисловості по всьому світу. Ми з радістю продовжимо наші дослідження і в майбутньому. Ми сповнені ентузіазму продовжувати розробляти розумну фурнітуру для меблів та дарувати меблім високу функціональність та рух.

Про компанію

HÄFELE є міжнародною компанією з виробництва меблевої фурнітури та електронних систем контролю та управління доступом. Компетентність та ефективність роботи HÄFELE цінують клієнти по всьому світу: представники меблевої промисловості, торгівлі та ремісничого виробництва, а також архітектори, проектувальники та забудовники.

Польський бренд
З початку свого існування ми активно популяризуємо польську меблеву промисловість, що динамічно розвивається. Сьогодні це четверта за обсягом група товарів, які експортуються з Польщі. Щоб зберегти цю динаміку зростання та стабільну позицію на закордонних ринках, необхідна підтримка та залучення як великих, середніх, так і маленьких підприємств. Їхні дії контролює Загальна Польська господарська палата виробників меблів, до якої ми належимо як надуповноважений член. Ділячись багаторічним досвідом, пов’язаним із присутністю на зарубіжних ринках, наша фірма підтримує рішення, вигідні для польської меблевої галузі, та популяризує меблі в країні та світі.

На меблевому ринку України Компанія “ДАС-Центр” з’явилася в 1996 році. За цей час досягнуто багато чого: із роздрібного магазину Компанія виросла до великого постачальника меблевої фурнітури та плитних матеріалів. Щоб переконатися в цьому, достатньо поглянути на наших партнерів. Компанія є дилером заводів Swisspan, LuxeForm, SWISS KRONO, Kronospan, Egger, ФанПліт, Черкаський ДОК, ТМ “DC”, “Hettich”, “Samet”, “Starax”, “Mesan”, “Rejs”, “Volpato”, ” Donau”, “Franke”, “Rehau”, “Maag”, “Grajaewo”, “Південь” та ін.

Сьогодні Компанія “ДАСк-Центр” – це центральний офіс у м. Кривий Ріг, а також 15 філій по Україні, розташованих у таких містах, як: Київ, Львів, Харків, Кременчук, Біла Церква, Дніпро, Нова Каховка, Одеса, Запоріжжя , Кам’янське. Це сайт компанії, на сторінках якого можна побачити не лише весь товарний ряд, а й зробити замовлення в інтернет-магазині меблевої фурнітури та плитних матеріалів. Це команда професіоналів, яка завжди готова допомогти Клієнту.

Маючи широкий асортимент, ми пропонуємо нашому Клієнту головне: вибір. Вибір виробника, вибір декору, вибір покриття, вибір аксесуарів – все це Ви отримуєте, коли приходите до “ДАСК-Центру”. Незмінними залишаються якість, турбота про клієнта та професіоналізм наших співробітників.

Використовувані плитні матеріали:

Завод з виробництва деревинно-стружкових плит, заснований у 1961 році Фрітцем Еггером-старшим, започаткував сімейне підприємство ЕГГЕР.

У 1962 році на підприємстві у ст. Йоганні в Тиролі щодня вироблялося 30 м3 ДСП.
Сьогодні наші 19 заводів випускають таку ж кількість дерев’яних плит менш ніж за 2 хвилини.

ТОВ «СВІСС КРОНО», яке входить до складу швейцарської групи Swiss Krono Group, засноване у грудні 2000 року. На сьогоднішній день до складу компанії входять три виробничі філії, розташовані у Львівській області — м. Кам’янка-Бузька, Івано-Франківської області — смт. Брошнів-Осада та Харківської області – смт. Солоницівка.

Розвиток підприємства розпочався 2000 року із заводу у м. Кам’янка-Бузька. Тут було повністю модернізовано лінію з виробництва деревостружкових плит (ДСП), встановлено двоповерховий прес фірми «Dieffenbacher», а також першу лінію ламінування ДСП. І вже у лютому 2002 року була випущена перша ДСП виробництва Кроно-Україна. Через кілька місяців в експлуатацію ввели лінію ламінування «Siempelkamp», а через три роки запустили другу лінію ламінування. Для виробництва стільниць у 2008 році на заводі у м. Кам’янка-Бузька було змонтовано лінію постформінг. У січні 2012 року підприємство СВІСС КРОНО, перше та єдине на території України, розпочало виробництво плити OSB/3.

2004 року до складу ТОВ «СВІСС КРОНО» увійшов завод у смт. Брошнів-Осада. Протягом 2004-2005 років до наявної лінії виробництва ДСП було додано 3 лінії ламінування ДСП. У 2006 році було проведено повну модернізацію всієї виробничої лінії, і сьогодні завод у смт. Брошнів-Осада є найпотужнішим виробником у складі ТОВ «СВІС КРОНО». Також цього року на заводі було змонтовано енергетичну установку для ефективної утилізації залишків деревини. Ця модернізація дозволила значно знизити споживання газу у виробництві ДСП.

2006 року до складу ТОВ «СВІСС КРОНО» увійшов завод у смт. Солоницівка. Значні інвестиції у виробничі потужності заводу дозволили ввести в експлуатацію ще одну лінію виробництва ДСП — одноповерховий прес фірми «Dieffenbacher», лінії ламінування фірми «Siempelkamp», а також лінію імпрегнування декоративного паперу VITS.

На сьогоднішній день ТОВ «СВІСС КРОНО» є провідним виробником деревостружкових плит та інших продуктів на основі ДСП (ДСП)

Підприємство Kronospan UA є одним з найбільших в Україні виробників листових матеріалів на підставі деревини – ламінованих та шліфованих ДСП та постформінгу. Продукція підприємства заслужено має високий попит в Україні та країнах СНД. Крім того, підприємство постачає на ринок плити МДФ, шліфовані та лаковані ХДФ, глянсові плити HDD, плити з орієнтованої довгорозмірної стружки (OSB), ламіновані підлоги, стінні декори, підвіконня, аксесуари та інші види продукції групи Kronospan.

Діяльність підприємства Kronospan UA починається з 2004 року, коли Група Kronospan розпочала будівництво заводу на території колишньої бавовняної фабрики у місті Нововолинську. За цей час було модернізовано більшу частину виробничих приміщень та збудовано кілька нових. На заводі встановлено високотехнологічне сучасне обладнання: чотири лінії ламінування ДСП, лінія з виробництва сирої ДСП та лінія з виробництва постформінгу. Kronospan UA завершив процес купівлі 47 га землі для розвитку виробництва. У планах підприємства збільшення обсягів виробництва та освоєння нових видів продукції для задоволення попиту на деревостружкові матеріали на ринках України та інших країн.

Kronospan Worldwide

Історія Kronospan бере відлік у 1897 році з невеликої сімейної тартак недалеко від Зальцбурга в горах Австрії. До шістдесятих років минулого століття завдяки постійному впровадженню інновацій та розробці нових матеріалів Kronospan став лідером галузі на ринках Австрії та Німеччини. Тоді до складу Компанії вже входило кілька підприємств у цих країнах. А з будівництвом 1970 року заводу в Англії починає відлік інвестиційна діяльність Kronospan по всьому світу.

В даний час група Kronospan є найбільш значним європейським суб’єктом у виробництві листових матеріалів на підставі деревини. Сьогодні до її складу входить 28 виробничих підприємств у 24 країнах. На них працює понад 11 000 осіб. Загальний обсяг продажів перевищує €2,7 млрд. на рік і 56% цієї суми припадає на Центральну Європу.