Сучасні кухні

У нас можна придбати сучасну кухню.

Тільки індивідуальний та сучасний дизайн.
Сучасний стиль обирають 80 відсотків замовників.
Кухонні новинки – завжди цікаво та актуально.

Питання “що Нового можете запропонувати?” звучить завжди.

Починати потрібно з дизайну:

Купити сучасну кухню

Сучасні кухні, “які вони?”:

Коли говорять про сучасні меблі для кухні, зазвичай мають на увазі такі напрями дизайну:

  • гладкі поверхні, функціональний дизайн, метал в інтер’єрі – це основні ознаки кухні хай-тек;
    мінімалізм – це лаконічність та простота. Меблі на кухні мінімум. Жодних надмірностей і нагромаджень. Кольори зазвичай білий, сірий, чорний;
  • скандинавський чи еко стиль – близькість до природи. Поєднання світлого дерева та білого кольору. Щоб така кухня не вийшла нудною, додається яскравий колірний акцент;

Цікаво, що часто, маючи на увазі сучасну кухню, замовники кажуть “кухня модерн”. Слово “модерн”, дійсно, походить від англійської “сучасний”. Але стиль інтер’єру модерн (інша назва – ар нуво) був розроблений наприкінці XIX століття. І кухня модерн прихильникам сучасного дизайну видасться надто класичною.

Особливості сучасних кухонь:

  • Прості геометричні форми.
  • Основний акцент – на матеріал фасадів кухні.
  • Горизонтальні розміри фасадів зазвичай більші за вертикальні.
  • Ціни на сучасні кухні залежать від обраного фасаду та фурнітури, що використовується. У таких кухнях використовуються тандембокси, хромовані кошики і навіть система електричного відкриття фасадів.

Де замовити сучасну кухню?

Купити сучасні кухні в Києві нескладно, оскільки більшість виробників мають у Києві свої магазини. Тому основне питання – кого із виробників кухонь вибрати?

Познайомитися з виробниками меблів на кухню зручно через Інтернет: багато інформації, відгуки, і не потрібно гаяти час на подорожі меблевими салонами. Ми радимо вам також купити кухню через Інтернет.

Купити сучасні кухні вам допоможе наш Інтернет-магазин. Ми постачаємо меблі для кухні по всій Україні вже понад 10 років. Досвідчені дизайнери-консультанти та кваліфіковані збирачі – ось гарантія краси, зручності та довговічності вашої кухні.

Всі моделі меблів для кухні у нашому інтернет-магазині мають докладні описи із зазначенням усіх технічних характеристик та багато фото. Продаж оформляється договором. Доставка кухні проводиться в зручний для вас час максимально швидко.

купити