Дерев’яні меблі

Поради:

Меблі створює затишок в нашому будинку. Її покупкою ми зазвичай починаємо займатися після ремонту або переїзду. Що обов’язково потрібно враховувати, щоб правильно вибрати меблі? 

 

Підказка 1. 

 

Зовнішній вигляд – найважливіший критерій, на який ви зверніть увагу в першу чергу. Не слід вибирати меблі в яскравих тонах, так як з часом вона набридне і буде викликати роздратування. Необхідно враховувати розташування майбутньої покупки. 

 

Якщо кімната, оформлена в світлих тонах, то краще вибрати меблі в темних кольорах, наприклад, кольору венге, горіха або Махоні. Для кімнати в темних тонах слід вибрати світлі меблі. Хорошим вибором будуть – вільха, бук, дуб. 

 

Підказка 2. 

 

Другий, не менш важливий фактор, який ви повинні враховувати при виборі меблів – наповнення . Меблі повинна бути функціональна. Продумайте до дрібниць розташування речей в меблевих відділах. Потрібно прорахувати необхідну кількість ящиків, полиць, тумб і т.д. 

 

Меблі повинні бути місткою і дозволяти легкий доступ до всіх речей розташованих в ній. Згадайте, які незручності при розташуванні речей у вас викликала старі меблі. Прослідкуйте, щоб в нових меблів не було цих недоліків. 

 

Підказка 3. 

 

Наступний фактор, на який необхідно звернути увагу – якість. Уточніть у продавця матеріал, з якого зроблені меблі. Звичайно, найкраще дерев’яні меблі, але часто покупців відштовхує її дорожнеча. Тому гарною альтернативою може стати МДФ і ДСП. 

 

Підказка 4. 

 

Важлива також фурнітура, яка використовувалася при виробництві.На меблевому ринку, в основному присутня фурнітура китайського, німецького, польського, італійського виробництва. Фурнітура європейського виробництва якісніше і довговічніше. 

 

Підказка 5. 

 

Останній критерій вибору меблів – це її ціна. Не полінуйтеся провести невелике маркетингове дослідження. Виберете 3-5 продавців, у яких є вподобана вам меблі. Уточніть її вартість, напевно ціна буде на порядок відрізнятися у різних продавців на однакову продукцію. Якщо будуть враховані всі ці принципи, ви напевно залишитеся задоволені своєю покупкою